خانه / اخبار باربری / اتوبار و باربری تهرانسر

اتوبار و باربری تهرانسر

باربری تهرانسر

یکی از دیگر از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار شفق شعبه باربری تهرانسر می باشد که خدمات خود را زیر نظر باربری شمال تهران ارائه می دهد. شما عزیزان ساکن منطقه تهرانسر اگر قصد اسباب کشی را دارید اتوبار و باربری تهرانسر با تجربه ای که در اختیار دارد شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری کرده و اسباب کشی شما را با تیم حرفه ای خود جابجا خواهد کرد

وقتی که شما با باربری تهرانسر تماس میگیرد کارشناسان اتوبار و باربری تهرانسر مشاوره را به صورت رایگان ارائه داده و دید شما را نسبت به اسباب کشی تغییر خواهند داد. بعد از اینکه مشاوره رایگان را دریافت کردید تیم باربری تهرانسر بنا به نیاز شما وارد عمل شده و بسته بندی وسایل منزل شما را با فوم و وکیوم های ۱۰۰ و ۲۰۰ متری بسته بندی خواهند کرد.

بسته بندی وسایل توسط افرادی خبره و کارآزموده مخصوص بسته بندی صورت خواهد گرفت. بعد از اینکه بسته بندی را برای شما انجام دادیم تیم حمل اثاثیه منزل وارد عمل شده که یک تیم ۴ نفره خواهند بود که یکی از آنها بار را در خاور چیده و سه نفر باقی مانده بارهای از خانه وارد ماشین خواهند کرد. خاور های باربری تهرانسر کاملا مسقف و موکت کاری شده اند و ۴۰ پتو را در ماشین ها قرار داده ایم که لا به لای وسایل شما قرار دهیم.

شاید این سوال را از خودتان پرسیده باشید که باربری تهرانسر برای بار هایی که کم هستند چه سرویسی را در اختیار من قرار می دهد ، باربری تهرانسر سرویس نیسان بار را برای شما در نظر گرفته است.

همچنین باربری تهرانسر سرویس حمل اثاثیه منزل به شهرستان را انجام می دهد که شما عزیزان می توانید بار هایی که به هر دلیلی قصد حمل بار به شهرستان را دارید برایتان جابجا کند.

قیمت باربری که در باربری تهرانسر ارائه می شود کاملا زیر نظر اتحادیه می باشد.

هم اکنون با یک تماس در خدمتتان خواهیم بود و یا اینکه می توانید در وب سایت سرویس خود را به صورت اینترنتی رزرو کنید.

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

باربری ونک

باربری ونک

اتوبار و باربری ونک یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران شفق می باشد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *