خانه / اتوبار صادقیه

اتوبار صادقیه

اتوبار صادقیه

اتوبار و باربری شفق بار  با بیش از ۱۴ سال سابقه در عرصه حمل اثاثیه منزل با کادر مجرب و با بیش از ۲۰ ایسوزو موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی آماده ارائه خدمات مشاوره ، بسته بندی و جابجایی وسایل منزل می باشد.

باربری شفق بار در غرب تهران فعالیت خود را آغاز نموده است و آماده است سرویس های بی نظیر و بارز خود را به شما عزیزان ارائه دهد. اتوبار و باربری شفق در صادقیه وسایل منزل شما را با دقت و کیفیت منحصر به فرد  با کارگانی کاملا خوش اخلاق در منطقه صادقیه تهران آماده خدمت گزاری به شما را دارد. متخصصان اتوبار صادقیه آماده اند آنچه که شما عزیزان از یک اثاث کشی در منطقه صادقیه را دارید برای شما به عمل آورند.

حمل و جابجایی وسایل چه از خرده ریز و اجسام سنگین اعم از حمل پیانو ، گاور صندوق ، شیشه میز نهار خوری ، ویترین های تمام شیشه ، تردمیل ، ماشین لباس شویی و …  اتوبار صادقیه در خدمت شما عزیزان می باشد.

در اتوبار شفق سرویس نیسان بار را برای شما فراهم نموده است و می توانید سرویس خود را با یک تلفن ساده رزرو کنید

شما عزیزان ساکن منطقه صادقیه می توانید با تیکه بر رزومه اتوبار صادقیه این اطمینان را برای خود به وجود آورید که اتوبار صادقیه وسایل و اسباب و اثاثیه شما را با دقت کامل به مقصد می رساند.

شما عزیزان می توانید برای رزرو سرویس در منطقه صادقیه تهران با تلفن های ذیل تماس حاصل فرمایید همچنین می توانید سرویس خود را در وب سایت به صورت اینترنتی رزرو نموده و منتظر تماس کارشناسان اتوبار صادقیه بمانید.

تلفن های تماس اتوبار صادقیه :

۲۲۳۸۰۵۶۷

۲۲۱۴۰۱۱۴

۲۲۳۵۰۶۵۴

۸۸۶۸۲۷۸۴

۴۴۸۵۵۸۹۶

۴۴۸۵۵۸۹۷

هم اکنون آماده خدمت گزاری به شما عزیزان هستیم !