خانه / اخبار باربری / اتوبار غرب تهران

اتوبار غرب تهران

اتوبار شفق یکی از بهترین باربری ها در استان تهران می باشید که با داشتن شعبه های خود در سراسر تهران آماده سرویس دهی به شما همشریان گرامی می باشد.

باربری و اتوبار شفق در غرب تهران آماده است به شما عزیزان ساکن غرب تهران سرویس های خود را ارئه نمایید . از این به بعد نگران حمل و جابجایی وسایل هایتان در غرب تهران نباشید اتوبار غرب تهران با ۱۴ سال سابقه در عرصه باربری در غرب تهران این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که وسایل خانه یتان را با دقت به خانه جدیدتان برده  و این تضمین را به شما می دهد که از مراحل اولیه اسباب کشی از قبیل مشاوره ، اعزام پرسنل و ماشین  ، بسته بندی ، حمل و نقل وسایل منزلتان و حتی چیدمان را برای شما انجام دهد. نگران شکستن وسایل خود نباشید ما با بروزترین روش های بسته بندی به سبک کشور های اروپایی ( بابل رپ ، استرچ رپ ) را بسته بندی کرده و جابجایی می کنیم

شما عزیزان ساکن غرب تهران می توانید با تیکه بر روزمه قابل اطمینان اتوبار غرب تهران حمل و جابجایی وسایل منزل ، شرکت ، و … خود را به ما بسپارید و نگران هیچ چیز نباشید.

حمل اجسام سنگین از قبیل پیانو ، شیشه های میز نهار خوری ۱۲ نفره  ، ساید بای ساید ، ویترین های تمام شیشه و…. به صورت کامل توسط پرسنل قوی و نیرومند اتوبار غرب تهران صورت می گیرد.

پرسنل های اتوبار غرب تهران کاملا دوره دیده بوده و با کمال دقت حاضریم و اثاث کشی شما را انجام دهیم

برای رزرو سرویس خود حتی در ایام تعطیل می توانید با شماره تلفن های اتوبار غرب تهران تماس حاصل نمایید و یا اینکه سرویس خود را به صورت اینترنتی در منوی بالا رزرو نمایید و منتظر تماس کارمندان باربری غرب تهران باشید.

تلفن های تماس جهت رزرو سرویس :

۲۲۳۸۰۵۶۷

۲۲۱۴۰۱۱۴

۲۲۳۵۰۶۵۴

۸۸۶۸۲۷۸۴

۴۴۸۵۵۸۹۶

۴۴۸۵۵۸۹۷

با یک تلفن ساده در خدمت شما عزیزان ساکن غرب تهران هستیم !

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

esfahan

باربری چیتگر

باربری چیتگر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *