اتوبار

اتوبار کلمه ای است که حتی برای یکبار هم که شده است نام آنرا در اکثر وب سایت ها ، روزنامه ها ، وبلاگ ها ، مجله ها و … دیده باشید. اتوبار به معنی بار زدن حمل اثاثیه  می باشد.

وقتی که شما میخواهید اسباب کشی داشته باشید و به خانه جدیدتان بروید باید به یک سری نکات توجه کنید تا در اسباب کشی دچار مشکل نشوید و از اسباب کشی به عنوان یک خاطره شیرین یاد کنید . در قدیم الیام وقتی میخواستیم اثاث کشی کنیم به دوستان و آشنایان و … تکیه می کردیم ولی امروزه بدلیل مشغله های زیاد افراد ما از این مورد دوری گرفته و اسباب کشی را به دست یک شرکت مطمن اتوبار و باربری می دهیم تا اسباب کشی ما را انجام بدهد.

ما با استفاده از روش های نوین حمل بار و باربری وسایل منزل کالا و اثاثیه شما را به دقت به مقصد رسانده و جای هیچ نگرانی را برای شما نمیگزاریم که حتی یک لیوان ساده از وسایل شما بشکند.

اتوبار و باربری شفق بار تهران با ۱۵ سال سابقه در عرصه حمل و نقل و جابجایی وسایل منزل  و بسته بندی حرفه ای آماده ارائه خدمات به شما همشهریان گرامی می باشد. خدمت گزاران شما در باربری شفق بار تهران با داشتن ۱۵ خاور ایسوز و بالای ۵۰ نفر پرسنل آماده است اثاث کشی شما را انجام داده و رضایت شما را جلب کنند.

شرکت باربری شفق خود را در قبال شما موظف می داند که با بهترین روش های اسباب کشی ، خدمات بسته بندی به سبک کشور های اروپایی و ارائه پکیج های مخصوص بسته بندی وسایل منزل از قبیل ( کارتن ، چسپ ، طناب و …) حمل بار به شهرستان و حمل و جابجایی وسایل منزل درون شهری و ارائه مشاوره رایگان کارشناسان باربری شفق و و .. تنها بخشی از خدمات اتوبار شفق است.

هموراه آماده ایم خدمات خود را در قالب یک شرکت اتوبار به شما ارئه داده و رضایت را برای شما به عمل آوریم.

برای رزرو حمل و جابجایی وسایل خود می توانید با شماره های قید شده در وب سایت تماس بگیرید و یا اینکه می توانید سرویس خود را به صورت اینترنتی رزرو کرده و منتظر تماس کارشناسان اتوبار شفق بار باشید.

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

esfahan

باربری چیتگر

باربری چیتگر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *