خانه / اخبار باربری / باربری بین شهری

باربری بین شهری

باربری بین شهری

یکی دیگر از خدمات باربری شفق بار تهران است که جزء یکی از خدمات بارز شرکت باربری تهران شفق است که آماده است با تیم حرفه ای و دوره دیده خود در اختیار شما عزیزان بگزارد. باربری و اتوبار شفق بار با بهره گیری از تجبریات خویش آماده است خدماتی را به شما ارائه دهد که بدونه هیچگونه دغدغه ای وسایل منزل خود را جابجا نموده و سلامت وسایل خود را تضمین کنید.

ما با ارائه خدمات باربری بین شهری با ۱۵ سال سابقه ای که در روزمه کاری خود داریم وسایل شما را بدونه هیچگونه صدمه ای به مقصد می رسانیم .

باربری بین شهری شفق بار شما را در تمام مراحل اسباب کشی یاری می کند یعنی قبل از اینکه بخوای باربری بین شهری را انجام دهید شما با ما تماس گرفته و ما مشاوره رایگان کارشناسان خود را به شما ارائه می دهیم و بعد از مشاوره رایگان وقتی را برای شما رزرو کرده و اگر وسایل منزل شما احتیاج به بسته بندی داشت وسایل منزل شما را به سبک کشور های اروپایی بسته بندی نموده و آماده حمل بار برای باربری بین شهری می کنیم.

بعد از اینکه وسایل شما را بسته بندی نمودیم تیم حمل بار به میدان آمده و وسایل منزل شما را با خاور های مسقف و نیسان های مخصوص باربری بین شهری جابجایی کرده و به خانه جدیدتان می رساند . تیم باربری شفق کلیه آماده است کلیه خدمات خود را به شما ارائه داده و تمامی نیاز های شما را برای یک اسباب کشی بدونه دغدغه بر آورده کند.

ما در باربری شفق بار تهران آماده ایم باربری بین شهری شما را انجام داده و شما را از دغدغه های اسباب کشی دور کنیم. با کاگران مجرب و دوره دیده ای که داریم وسایل سنگین از قبیل ساید باید ساید ، شیشه های میز نهار خوری بزرگ ، مبلمان ، ویترین های بزرگ ، پیانو و …. را برای شما جابجا کنیم تخصص ما حمل بار بین شهری در استان تهران می باشد.

خدمات باربری بین شهری شفق بار به صورت شبانه روزی می باشد و آماده است در هر نقطه از تهران هستید وسایل منزل شما را جابجا کند.

با یک تماس در خدمت شما عزیزان برای باربری بین شهری هستیم.!

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

esfahan

باربری چیتگر

باربری چیتگر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *