خانه / اخبار باربری / باربری تهران سعادت

باربری تهران سعادت

باربری تهران سعادت

یا اتوبار سعادت آباد یکی دیگر از شعبه های باربری شفق بار می باشد که سرویس دهی خود را در باربری تهران سعادت و یا اتوبار سعادت اباد ارائه می دهد. شرکت باربری تهران شفق با کادر فنی و دوره دیده و خوش اخلاق خود تمامی وسایل منزل شما و یا بار های شرکت شما را با نهایت دقت  حمل و جابجایی می کنیم.

تیم باربری تهران شفق با برگرفته از بروزترین تکنولوژی باربری دنیا آماده ارائه خدمات خود به شما مشتریان باربری تهران سعادت می باشد. کلیه خدمات باربری ما زیر نظر اتحادیه استان تهران می باشد و قیمت هایی که ما برای شما ارائه می دهیم زیر نظر اتحادیه استان تهران می باشد.

اگر ساکن منطقه سعادت اباد تهران هستید و قصد اسباب کشی دارید باربری شفق با خاور های مسقفی که در اختیار دارید و با تیم کاری فوق حرفه ای و کارگزیده و توانمند وسایل سنگین شما را از قیبیل ساید باید ساید ، گاو صندوق ، پیانو ، شیشه های میز نهاری خوری بزرگ و کلیه وسایل ریز منزل را جابجایی و با کمال دقت به مقصد می رسانیم . هدف شرکت باربری شفق بار ارائه هر چه بهتر خدمات اتوبار و باربری و حمل اثاثیه منزل می باشد.

شاید این سوال را از خودتان کرده باشید که اگر وسایل من کم باشد تیم باربری تهران سعادت باز هم وسایل من را جابجایی می کند . جواب ما به شما بله است ما برای خرده ریز وسایل خانه سرویس نیسان بار را در نظر گرفته ایم که هم اکنون می توانید با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید و اثاثیه کمی که در اختیار دارید را برایتان جابجایی کنیم.

باربری تهران سعادت بسته بندی وسایل را به صورتی برایتان انجام می دهد که وقتی جابجایی صورت بگیرد حتی دچار یک خراش کوچک هم نشود. بسته بندی وسایل منزل با کارتن های رگال دار ، وکیوم های ۹۰ متری و ۶۰ متری با چسپ و طناب محکم بسته بندی می شود.

پس نگران هیچ چیز نباشید و کار اسباب کشی وسایل منزلتان را در سعادت آباد و سایر نقاط تهران به دست ما پسپارید. هدف ما جلب رضایت شماست.

 

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

esfahan

باربری چیتگر

باربری چیتگر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *