خانه / اخبار باربری / باربری جردن

باربری جردن

باربری جردن

یکی از مناطق تحت پوشش باربری شفق می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری تهران ارائه می دهد ، اگر ساکن منطقه جردن تهران هستید می توانید با باربری جردن تماس گرفته و حمل اثاثیه منزل خود را انجام دهید. باربری جردن دارای سالها سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل می باشد که شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهد کرد.

با تخصصی که باربری جردن در عرصه حمل اثاث منزل دارد شما را در تمامی مراحل همراهی خواهد کرد ، وقتی که شما عزیزان ساکن منطقه جردن با باربری و اتوبار جردن تماس می گیرد ، باربری جردن مشاوره خود را توسط کارشناسان خبره خود به شما ارائه خواهد داد و به تمامی سوالات شما عزیزان منطقه جردن پاسخ خواهد داد. بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد که در حین حمل بار دچار مشکل نشوید ، اگر بسته بندی به روش درست و اصولی صورت بگیرد هیچ یک از وسایل منزل شما حتی خط و خشی بر نمی دارد ، بهتر است برای بسته بندی از فوم و وکیوم استفاده شود.

برای بسته بندی ظروف آشپز خانه بهتر است از کارتن های رگال دار بزرگ و مقوا ها استفاده کنید ، باربری جردن بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهد داد بسته بندی توسط کارگران حرفه ای و مخصوص بسته بندی صورت می گیرد.

بعد از اینکه بسته بندی را برایتان انجام دادیم پرسنل حمل اثاثیه وارد عمل شده و بارهای شما را در خاوری که برایتان فرستاده ایم با نهایت دقت در آن خواهند چید و بار شما را به خانه جدیدتان خواهد برد.

باربری شفق برای تمامی بارهای شما بیمه و بارنامه رایگان صادر خواهد نمود و تمامی نگرانی های شما را رفع خواهد کرد.

همچنین برای بارهای خرده ریز شما ما سرویس نیسان بار را در نظر گرفته ایم که می توانید با سرویس نیسان بار اثاثیه کم خودتان را به مقصدتان برسانید.

فقط کافیست با ما تماس بگیرید و از خدمات بارز باربری شفق بهره مند شوید. سرویس دهی باربری جردن به صورت ۲۴ ساعته خواهد بود.

 

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

esfahan

باربری چیتگر

باربری چیتگر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *