خانه / اخبار باربری / باربری ستارخان

باربری ستارخان

باربری ستارخان یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران در محدوده ستارخان ارائه می دهد ، باربری ستارخان با تجربه ای که در عرصه حمل اثاثیه منزل دارد شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی وسایل منزل یاری می کند.

وقتی که شما گوشی تلفن را بر می دارید و با باربری ستارخان تماس می گیرید ، کارشناسان باربری ستارخان مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه داده و دیدگاه شما را نسبت به سختی های اسباب کشی تغییر می دهند ، بعد از انجام امور مشاوره ای یک روز را برای اثاث کشی شما در نظر خواهند گرفت در روز اسباب کشی تیم باربری ستارخان یک تیم چهار نفره را برای اسباب کشی شما اعزام خواهد کرد که این تیم شامل سه نفر باربر و یک نفر بارچین خواهد بود کسی که بارهای شما در داخل خاور می چیند راننده می باشد و یک کارگر محسوب می شود .

کارگرانی که برای حمل بار های شما وارد عمل می شوند تمامی آنها دارای ده سال سابقه در عرصه باربری می باشند پس نگران هیچ چیزی نباشید و برای خود دلهره ای ایجاد نکنید خاور هایی که برای حمل بار شما مورد استفاده قرار می گیرد تمامی آنها مسقف و موکت کاری شده است و لازم به ذکر است که بگوییم ما دارای مجوز از اتحادیه باربری های تهران هستیم و خاور هایی که برای حمل اثاثیه منزل استفاده می کنیم تمامی آنها دارای مجوز طرح ترافیک هستند.

بعد از اینکه بارهای شما در درون خاور قرار دادیم بارهای شما به مقصد مورد نظرتان انتقال می دهیم ، قیمت باربری شفق زیر نظر اتحادیه استان تهران می باشد و تمامی نرخ های باربری زیر نظر اتحادیه به شما ارائه داده می شود.

اگر ساکن محدوده ستارخان تهران هستید و قصد اسباب کشی را دارید تیم باربری ستارخان در خدمت شماست.

تلفن های تماس باربری ستارخان را می توانید از سمت راست وب سایت مشاهده می کنید به صورت ۲۴ ساعته باربری ستارخان در خدمت شماست.

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

باربری ونک

باربری ونک

اتوبار و باربری ونک یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران شفق می باشد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *