خانه / نکات اسباب کشی

نکات اسباب کشی

نکاتی برای اسباب کشی

باربری شفق بار آماده است خود را به شما عزیزان ساکن استان تهران با ۱۵ سال سابقه ای که در عرصه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل را دارد به شما ارائه داده و جابجایی وسایل شما را انجام دهد.

به همین خصوص با تجربه ای که در اختیار داریم نکات اسباب کشی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید این نکات را در حین اسباب کشی به کار برده تا در حمل اثاثیه دچار هیچگونه مشکلی نشوید.

قبل از اینکه  بسته بندی وسایل منزل و یا حتی اسباب کشی را شروع کنید ، منزل جدیدتان اگر احتیاج به نظافت دارد آنرا نظافت نموده و پاکیزگی خانه جدیدتان را تضمین کنید. و اگر خانه جدید شما احتیاج به رنگ کردن دیوار ها داشت آنها را رنگ کنید.

موکت های داخل اتاق ها اگر نیاز به تعویض دارند آنها را تعویض کنید. بعد از اینکه این کار ها را انجام دادید به خانه قدیمتان برگشته و یک لیست از کارهایی که قرار است انجام شود را یاداشت کنید.

یکی از نکات مهم هر اسباب کشی بسته بندی وسایل آن می باشد ، اگر بسته بندی وسایل به درستی صورت بگیرد در حین حمل اثاثیه دچار هیچ مشکلی نخواهید بود. باربری شفق بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی وسایل نیز می باشد که شما عزیزان می توانید با شماره های درج شده در وب سایت تماس گرفته و پکیج بسته بندی را سفارش دهید. یا اگر می خواهید خودتان بسته بندی را انجام دهید به نکات زیر توجه کنید

ابتدا از اتاق ها شروع نموده و وسایل داخل دراور ها و کمد ها را در درون  کارتن ها بزارید و آنرا بسته بندی کنید. از اتاق ها شروع کنید و تمامی وسایل را در داخل کارتن ها بریزید.

بعد از اینکه بسته بندی اتاق ها تمام شد ، باید بسته بندی مبلمان را انجام دهید بسته بندی مبلمان با فوم ها باید صورت بگیرد که می توانید آنرا از فروشگاه های بسته بندی تهیه فرمایید.

نکته ی خیلی مهمی که قابل اهمیت می باشد این است که کارتن های بزرگ را هیچوقت با کتاب پر نکنید تا در حین حمل آن ، پرسنل باربری دچار مشکلی نشوند.

وقتی که بسته بندی وسایل تمام گردید بهتر است بر روی کارتن ها با ماژیک روی آنها نام وسیله داخل آنرا بنویسید..

همواره باربری شفق به صورت ۲۴ ساعته آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد. با یک تماس به صورت شبانه روزی در خدمتتان خواهیم بود.