خانه / اخبار باربری / نیسان بار

نیسان بار

نیسان بار

کلمه ای است که شاید حتی برای یک بار هم که شده است در روزنامه ها در قسمت حمل و نقل و باربری دیده باشید. بعضی اوقات وقتی میخواهیم اسباب کش داشته باشیم و خانه خود را جابجا کنیم شاید احتیاج به یک نیسان پیدا کنیم . وقتی که وسایل را جابجا می کنیم و اجسام سنگین از قبیل پیانو ، ساید بای ساید ، تردمیل و مبلمان را در خاور قرار می دهیم و شاید در حین اسباب کشی بعضی از وسایل هایمان از قبیل نایلون هایی که وسایل داخل اتاق خواب ها ، وسایل آشپز خانه مثل حبوبات و غیره در خانه به جای می مانند . در این مواقع برای اینکه در وقت و هزینه ها صرفه جویی شود بهتر است از یک نیسان استفاده کنیم و بار های خودمان را با نیسان جابجا کنیم.

باربری و اتوبار شفق جهت رضایت شما مشتریان عزیز و گرامی  تصمیم به ایجاد سرویس نیسان بار نموده است. باربری شفق آماده است بار ها و وسایل شما را که در حین اسباب کشی به جای مانده است را به امنیت کامل و پرسنل خوش اخلاق خود با سرویس نیسان بار جابجا نمایید.

اتوبار شفق با ۱۴ سال سابقه در عرصه حمل و نقل و باربری وسایل منزل و شرکت ها آماده است به شما بهترین سرویس را ارائه دهد تا حتی وسایل کوچک شما در خانه قبلی تان به جای نماند.

برای رزرو سرویس نیسان بار در اتوبار شفق می توانید سرویس خود را به صورت اینترنتی رزرو نمایید و همچنین می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید تا از خدمات بارز و بی نظیر شرکت حمل و نقل شفق بهره مند شوید.

تلفن های تماس جهت رزرو و مشاوره رایگان :

۲۲۳۸۰۵۶۷

۲۲۱۴۰۱۱۴

۲۲۳۵۰۶۵۴

۸۸۶۸۲۷۸۴

۴۴۸۵۵۸۹۶

۴۴۸۵۵۸۹۷

هم اکنون با یک تلفن ساده در خدمت شما عزیزان برای حمل و نقل بار های خرده ریز و اجسام سنگین در خدمت شما هستیم !

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

esfahan

باربری چیتگر

باربری چیتگر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود …