خانه / اخبار باربری / باربری چیتگر

باربری چیتگر

باربری چیتگر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود را در محدوده چیتگر برای حمل اثاثیه منزل شما انجام می دهد ، باربری چیتگر با تخصصی که در عرصه باربری دارد شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را در منطقه چیتگر به مقصد می رساند.

وقتی که شما با باربری چیتگر تماس می گیرید خدمت گزاران شما در شفق بار مشاوره اولیه را به شما ارائه داده و یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهند گرفت این باربری با تجربه ی چندیدن ساله در عرصه باربری خدمات بسته بندی وسایل منزل را نیز برای شما انجام می دهد ، یک روز را برای اثاث کشی شما در  نظر گرفته و برای آن روز هماهنگی های لازمه را انجام خواهیم داد.

در آن روز یک تیم اسباب کشی وارد عمل شده که تعداد کاگر ها از قبل هماهنگ شده است ، شروع به حمل اثاثیه منزل شما کرده و بارها را با نظمی خاص در خاور ها خواهند چید و آماده حمل خواهند کرد.

تیم باربری چیتگر بارهای شما را به منزل جدیدتان آورده و در آنجا تخلیه خواهند کرد و بنا به نیاز شما سرویس چیدمان وسایل را برایتان انجام خواهند داد ، تخصص ما حمل بار می باشد پس اگر ساکن محدوده چیتگر هستید می توانید کار را به دست تیم باربری چیتگر سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید ، روش صحیح اسباب کشی را ما می دانیم

ما برای تمامی وسایل منزل شما بیمه و بارنامه رایگان صادر خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که بدانید خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته بوده و شما به صورت ۲۴ ساعته می توانید با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

 

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

باربری ونک

باربری ونک

اتوبار و باربری ونک یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران شفق می باشد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *