خانه / اخبار باربری / باربری گاندی

باربری گاندی

باربری گاندی

یکی از دیگر از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار شفق شعبه باربری گاندی می باشد که خدمات خود را زیر نظر باربری شمال تهران ارائه می دهد. شما عزیزان ساکن منطقه گاندی اگر قصد اسباب کشی را دارید اتوبار و باربری گاندی با تجربه ای که در اختیار دارد شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری کرده و اسباب کشی شما را با تیم حرفه ای خود جابجا خواهد کرد

وقتی که شما با باربری گاندی تماس میگیرد کارشناسان اتوبار و باربری گاندی مشاوره را به صورت رایگان ارائه داده و دید شما را نسبت به اسباب کشی تغییر خواهند داد. بعد از اینکه مشاوره رایگان را دریافت کردید  تیم باربری گاندی بنا به نیاز شما وارد عمل شده و بسته بندی وسایل منزل شما را با فوم و وکیوم های ۱۰۰ و ۲۰۰ متری بسته بندی خواهند کرد.

بسته بندی وسایل توسط افرادی خبره و کارآزموده مخصوص بسته بندی صورت خواهد گرفت. بعد از اینکه بسته بندی را برای شما انجام دادیم تیم حمل اثاثیه منزل وارد عمل شده که یک تیم ۴ نفره خواهند بود که یکی از آنها بار را در خاور چیده و سه نفر باقی مانده بارهای از خانه وارد ماشین خواهند کرد. خاور های باربری گاندی کاملا مسقف و موکت کاری شده اند و ۴۰ پتو را در ماشین ها قرار داده ایم که لا به لای وسایل شما قرار دهیم.

شاید این سوال را از خودتان پرسیده باشید که باربری گاندی برای بار هایی که کم هستند چه سرویسی را در اختیار من قرار می دهد ، باربری گاندی سرویس نیسان بار را برای شما در نظر گرفته است.

همچنین باربری گاندی سرویس حمل اثاثیه منزل به شهرستان را انجام می دهد که شما عزیزان می توانید بار هایی که به هر دلیلی قصد حمل بار به شهرستان را دارید برایتان جابجا کند.

قیمت باربری که در باربری گاندی ارائه می شود کاملا زیر نظر اتحادیه می باشد.

هم اکنون با یک تماس در خدمتتان خواهیم بود و یا اینکه می توانید در وب سایت سرویس خود را به صورت اینترنتی رزرو کنید.

 

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

esfahan

باربری چیتگر

باربری چیتگر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *