خانه / اخبار باربری / باربری قیطریه

باربری قیطریه

باربری قیطریه

یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران می باشد که خدمات خود را زیر نظر باربری شمال تهران ارائه می دهد. اگر ساکن منطقه قیطریه هستید می توانید با شماره تلفن های باربری قیطریه تماس گرفته و از خدمات بارز باربری قیطریه بهره مند شوید.

ما با تخصصی که در اختیار داریم شما را در تمامی مراحل اسباب کشی و حمل اثاثیه یاری می کنیم . باربری و اتوبار شفق بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در استان تهران با بیش از نیم قرن تجربه درخشان آماده است اسباب کشی شما را انجام دهد.

وقتی که شما با باربری قیطریه تماس می گیرد کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته مشاوره رایگان را به شما ارائه می دهند. بعد از اینکه مشاوره رایگان را به شما ارائه دادیم. بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی را برایتان  انجام میدهیم ، بسته بندی وسایل با افرادی زبده و نیرومند صورت خواهد گرفت.

اگر وسایل منزل شما به صورت کامل بسته بندی شود در حین حمل آن دچار شکستن وسایل نخواهید و حتی یکی از وسایل شما دچار خط و خش نخواهد شد.

بعد از اینکه سرویس بسته بندی توسط باربری قیطریه صورت گرفت ، بنا به نیاز شما و زیاد یا کم بودن وسایلتان یک خاور همراه با ۴ تا کاگر برای باربری وسایل شما وارد عمل می شوند و بار های شما را با نهایت دقت در درون خاور مسقف جای می دهند ، بعد از اینکه بار ها را در داخل خاور قرار دادیم. بارهایتان را به منزل جدیدتان برده و در آنجا تخلیه خواهیم نمودو

اتوبار و باربری قیطریه تمام سرویس های حمل بار را داراست و شاید این سوال را از خودتان پرسیده باشید که اگر وسایل من کم باشد باز هم باربری تهران پاسخگوی من خواهد بود ؟ پاسخ باربری قیطریه به شما بله است با سرویس نیسان بار وسایل کم شما را به مقصدتان خواهیم رساند.

هم اکنون باربری قیطریه با کادر مجرب و پرسنل ورزیده خود آماده خدمت گزاری به شما را خواهد داشت.

با یک تماس به صورت ۲۴ ساعته در خدمتتان خواهیم بود.

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

esfahan

باربری چیتگر

باربری چیتگر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *