خانه / اخبار باربری / باربری ونک

باربری ونک

اتوبار و باربری ونک

یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران شفق می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری تهران ارائه می هد اگر ساکن منطقه ونک تهران هستید می تواندی با اسباب کشی خود را به دست کارشناسان باربری شفق بسپارید. ما شما را در تمامی مراحل اسباب کشی چه از مشاوره ، بسته بندی وسایل منزل ، حمل و جابجایی آن و حتی چیدمان یاری خواهیم کرد ، با تخصصی که در اختیار داریم بارهای شما را به مقصدتان خواهیم رساند

وقتی که شما با باربری ونک تماس می گیرد کارشناسان باربری ونک مشاوره رایگان را به شما ارائه داده و دیدگاه شما را از حمل اثاثیه منزل عوض خواهند کرد و یک روز را برای حمل بارهایتان در نظر خواهند گرفت ، بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد که بسته بندی وسایل توسط کارگران مجرب باربری ونک صورت خواهد گرفت اگر بسته بندی با راه و روشی درست صورت بگیرد در حین حمل آن دچار هیچگونه مشکلی نخواهید شد.

بعد از اینکه بسته بندی وسایل را برایتان انجام دادیم یک خاور همراه با ۴ نفر کارگر را برایتان اعزام کرده که کار حمل بار ها را برایتان انجام دهند. حمل بار توسط افرادی خبره و کار آموز ، وزیده و خوش اخلاق صورت خواهد گرفت.

ما در باربری ونک به صورت ۲۴ ساعته آماده ایم خدمات خود را حتی در ایام تعطیل به شما ارائه دهیم . باربری ونک برای رفع حال مشتریان خود رزرو اینترنتی را برایتان ایجاد کرده است که می توانید از این سرویس برای رزرو بارهایتان استفاده نمایید.

انتخاب یک شرکت اسباب کشی برای حمل بار ها یکی از مهمترین قسمت های هر اثاث کشی خواهد بود ، پس ما در باربری ونک این اطمینان را به شما می دهیم با تخصصی که در اختیار داریم شما را در تمام مراحل اسباب کشی یاری خواهیم کرد.

هم چنین برای بارهای کم شما سرویس نیسان بار را در نظر گرفته ایم که می توانید با این سرویس بارهای که کم هستند و قصد جابجایی آنرا دارید با این سرویس جابجا کنید.

هم چنین اگر به هر دلیلی قصد حمل اثاثیه منزل و یا شرکت خود به شهرستان را دارید ما در باربری ونک سرویس حمل بار به شهرستان را برایتان در نظر گرفته ایم.

هم اکنون با یک تماس در خدمتتان خواهیم بود.!

درباره ی shafaghbar

باربری و اتوبار شفق با بیش از 14 سال سابقه در عرصه حمل و نقل در استان تهران با بسته بندی و بیمه و بارنامه رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد

همچنین ببینید

esfahan

باربری چیتگر

باربری چیتگر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شفق بار می باشد که خدمات خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *